Tellioğlu Yem

Tellioğlu Yem Tellioğlu Yem


1995 yılında faaliyete geçen günümüz yüksek teknolojisi ile donatılmış, 60 ton/saat üretim kapasitesine sahip işletmemiz, yüksek düzeyde et, süt ve yumurta verimi sağlayan büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı yemleri üretimi ile hayvancılık sektörüne hizmet etmektedir.
 
Yem fabrikamız 5000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup, 15.000 ton çelik silo ve 20.000 ton yatay depo olarak üzere toplam 35.000 ton hammadde depolama kapasitesine sahiptir.
 
Tellioğlu Yem büyüme ve gelişmesini, müşteri odaklı çalışma kültürü ile , kurumsal felsefesi olan ‘’kazandır, kazan’’ anlayışına borçludur. Bu doğrultuda Tellioğlu Yem, ülke hayvancılığının ihtiyaçlarının giderilmesinde, rakiplerine oranla farklı şekilde çözüm ortaya koyarak faydayı sunan, geniş ürün yelpazesine ve konusunda uzman teknik kadrosunun hizmet kalitesi anlayışı ile yoluna devam etmektedir.
 
Daima kaliteli ürün ve kaliteli hizmet üretmek isteyen firmamız bu amaçla ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi ve ISO 9001:2008 kalite yönetim standardında ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirmektedir.
 
Firmamız ar-ge departmanı, araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında hayvancılığın ihtiyacı olan yeni ürünlerin tasarımı yaparak, üreticilerimizin daha verimli ve daha karlı bir hayvancılık yapması amaçlanmaktadır.
 
Firmamızın yem laboratuarı, hammaddelerin kalite kontrol analizleri yapıldıktan sonra boşaltılmasına, mamül ürünlerin ise olması gereken limitler dahilinde sevkiyatına izin onay verir. Kalite kontrol kriterlerimiz dışında kalan ürüne onay verilmez.